Gaestewohnung Koeln-Longerich

  • 55 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer
  • 4 gasten
  • 2 bedden

Gelegen op korte rijafstand van 10 minuten van het Aqualand Fühlinger See, heeft Gaestewohnung Koeln-Longerich appartement een eenvoudige toegang tot Keulen Centraal treinstation dat op 6 km verderop ligt. Het appartement van 55 m² biedt voldoende ruimte voor het ontvangen van 4 personen in 2 slaapkamers.

Voor uw comfort zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij dit appartement. Bovendien vindt u een haardroger en handdoeken in de badkamer.

Bij Gaestewohnung Koeln-Longerich appartement kunnen gasten gebruik maken van self-catering voorzieningen, waaronder een kitchenette, en genieten van hun maaltijden in een eetgedeelte.

Dit 1-badkamer appartement is binnen 7 km van het Romeins-Germaans museum te vinden. Gaestewohnung Koeln-Longerich appartementen bevinden zich ook binnen 15-minuten rijden van het Museum Ludwig. Het duurt niet lang om de KölnTriangle te bereiken, op 8 km verderop. Deze accommodatie is te bereiken op een korte afstand van Stommeler Strasse bushalte.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Gaestewohnung Koeln-Longerich
Moderne Wohnung Im Norden Von Koeln
Mobiele prijsaanbieding

Moderne Wohnung Im Norden Von Koeln

8.6
Fantastisch 11 beoordelingen
2 km van de accommodatie
Cozy Studio Apartment In Neusser Street
Mobiele prijsaanbieding

Cozy Studio Apartment In Neusser Street

2.2 km van de accommodatie
USD 215 USD 194
per nacht
Apartelliment - Smart Uebernachten In Koeln
Mobiele prijsaanbieding

Apartelliment - Smart Uebernachten In Koeln

8.5
Fantastisch 148 beoordelingen
2.4 km van de accommodatie
USD 125 USD 113
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Keulen-Bonn
    25 km

    Treinstations

    Central Station Cologne
    7 km

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi in de kamers

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden
    • Bordspellen

    Voor gehandicapten

    • Kamers/faciliteiten voor mindervaliden
    • Rolstoeltoegankelijk

    In de kamers

    • Verwarming
    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Rookdetectors
    • Brandblussers

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    LicentienummerDEU-05315000-3-0012057-22
    Veelgestelde vragen
    • ❓
      Waar is Gaestewohnung Koeln-Longerich appartement te vinden?
      Gaestewohnung Koeln-Longerich appartement is in de Longerich wijk gesitueerd, op korte rijafstand van 10 minuten van het Aqualand Fühlinger See.
    • ❓
      Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Gaestewohnung Koeln-Longerich appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Gaestewohnung Koeln-Longerich appartement zijn onder andere de KölnTriangle, het Aqualand Fühlinger See, het Museum Ludwig.
    • ❓
      Hoeveel kost het om bij Gaestewohnung Koeln-Longerich appartement te verblijven?
      De huurprijs van Gaestewohnung Koeln-Longerich appartement is €250.
    • ❓
      Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van dit appartement?
      Dit appartement biedt privé-autoparkeren voor de gasten.
    • ❓
      Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Gaestewohnung Koeln-Longerich appartement?
      Restaurants in de buurt van Gaestewohnung Koeln-Longerich appartement zijn onder andere Mühlenhof en Yu Xin Lou Chinese Restaurant restaurants, gelegen op ongeveer 14 minuten lopen.
    • ❓
      Wordt internet in Gaestewohnung Koeln-Longerich appartement aangeboden?
      Ja, Gaestewohnung Koeln-Longerich appartement biedt draadloos internet.
    • ❓
      Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in Gaestewohnung Koeln-Longerich appartement?
      Ja, huisdieren zijn toegestaan in Gaestewohnung Koeln-Longerich appartement.
    • ❓
      Is er een keuken in het appartement?
      Bij het appartement vinden gasten een ingerichte kitchenette met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven.
    • ❓
      Hoe groot is Gaestewohnung Koeln-Longerich appartement?
      Gaestewohnung Koeln-Longerich appartement heeft een totale oppervlakte van 55 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Keulen-Bonn
    25 km

    Treinstations

    Central Station Cologne
    7 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Gaestewohnung Koeln-Longerich

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten